Voorleeswedstrijd op de Piramide Bisschopsplein!

Al een aantal jaren starten de groepen 5 en 6 van basisschool De Piramide Bisschopsplein na de meivakantie met de voorleeswedstrijd. Dit jaar hebben een record aantal leerlingen van groep 5 zich ingeschreven. Maar liefst 23 kinderen van de 26. Ook in groep 6 waren weer een aantal leerlingen die graag meededen.

Na een aantal voorrondes werd Sjoerd winnaar van groep 5 en Elisa van groep 6.

Afgelopen dinsdag 23 juni was de finale in de gymzaal van onze school. De ouders van beide finalisten waren hierbij ook aanwezig. De jury bestond uit de directeur van onze school, Lotte Brente en Kelly, Dikra en Kostadinka, leerlingen uit groep 7.

Wat deden ze het goed! Het werd een nek aan nek race en de jury had het dan ook heel moeilijk.

Uiteindelijk is Elisa uit groep 6 eerste geworden.

Iedereen die meegedaan had kreeg een boekenlegger die je zo mooi kon versieren als je maar wilde.

Terug naar overzicht